Відкритого всеукраїнського фізичного марафону
Засновники:
- Дніпровський ліцей інформаційних технологій при Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара
- Рішельєвський науковий ліцей при Одеському національному університеті
- Фізико-математична гімназія №17, м. Вінниця
- Харківський фізико-математичний ліцей №27
Організатори та учасники Марафону:
Всі наступні категорії допускаються до обговорення, або участі у марафоні лише при погодженні умов академічної доброчесності та використання персональних даних.
За виконанням цих умов відповідає адміністратор центра ІТ, який виконує умови затверджені журі Марафону та не бере участь у формуванні та перевірці завдання. Скарги, зауваження та пропозиції подаються на адреси голів журі відповідної паралелі. Технічні зауваження розглядаються на засіданні журі відповідної паралелі. Змістовні скарги розглядаються на сумісному засіданні голів журі або загальному засіданні журі.
Члени журі:
фахівці з фізики та суміжних дисциплін, які погодили умови академічної доброчесності. Попередній склад голів журі затверджується засновниками, а надалі на нарадах членів журі. Члени журі обирають голів журі з кожної паралелі (8,9,10,11 класів). Голови журі формують окремі журі з кожної паралелі, яке створює завдання та перевіряє його.
Після проведення заходу оприлюднюються завдання туру та прізвища членів журі, які запропонували задачі.
Учасники:
учні середніх закладів освіти зацікавлені у вивченні фізики. Беруть участь у змаганнях (за 8,9,10,11 класи) за клас не молодше, ніж клас навчання.
Учасник погоджується з цими умовами проведення Марафону в момент проходження реєстрації. Неповнолітні учасники погоджують свою участь спільно з їх законними представниками (батьками). Дозволи та погодження, які надаються учасниками можуть бути відкликані у будь-який момент за допомогою листа надісланого адміністратору з пошти вказаної при реєстрації. Відкликання дозволів має наслідком безповоротне знищення результатів учасника та виданого йому акаунта.
Спостерігачі:
Будь-який викладач, фахівець з фізики, працівник освітньоїгалузі, який бажає ознайомитися з проведенням заходу та взяти участь у його обговоренні. Не мають контролюючих, а лише дорадчі функції.
Форми проведення турів: Марафону проводяться в онлайн форматі з використанням електронних засобів комунікацій. Технічні вимоги для участі: швидкісний інтернет, комп’ютер, веб-камера та гарнітура для спілкування. Форми проведення третього туру оговорюються та затверджуються на нараді журі окремо, а також можуть бути приєднано до офіційних державних змагань. Кожен турів є відбірковий, тобто у наступний тур переходять лише переможці попереднього. Граничні бали переходу до наступного туру визначаються на засіданні журі після проведення туру.
Марафон 2021 проводиться за допомогою сервісів MS Office 365 на платформі Центра ІТ Дніпро. Переміщення платформи можливо при погодженні засновників.
Мета та завдання Марафону:
Розвиток фізичної освіти, створення системи для самооцінки власних знань та навичок, рівний доступ до інтелектуальних змагань
Умови, не врегульовані цими Правилами, визначаються відповідно до освітнього законодавства
Для переможців третього туру готуються електронні копії дипломів.